
S-Monovette® sigurnosna igla, 20G x 1 1/2“, žuta, 1 kom/blister
S-Monovette® sigurnosna igla, igla (ØxD): 20G x 1 1/2“, boja kodiranja: žuta, 1 kom/blister, sterilna, bez pirogena/endotoksina, 50 kom/kutija
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Gasovi u krvi / Blood Gas Monovette®, litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom, 1 ml, čep beli/narandžasti, priključak: Luer (muški)
Blood Gas Monovette®, priprema: litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom, nominalni volumen: 1 ml, čep beli/narandžasti, etiketa/štampa: providna/narandžasta, priključak: Luer (muški), dimenzije bez čepa (D x Ø): 66 x 11 mm, 50 kom/pakovanje, sterilan.
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Vrsta uzorkovanja | arterijsko i vensko |
| Vrsta pripreme | litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom |
| Koncentracija pripreme | 50 IJ/ml krvi |
| Etiketa / Štampa | sa plastičnom etiketom |
| Boja štampe/etikete | providna/narandžasta |
| Oznaka merenja | oznaka za punjenje |
| Primena | analiza gasova u krvi |
| Priključak | Luer (muški) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina uzorka | 1 ml |
| Prečnik | 11 mm |
| Dužina sa čepom | 82 mm |
| Dužina bez čepa | 66 mm |
| Dužina sa čepom i klipom | 100 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Boja proizvoda | providna |
| Materijal čepa | polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Boja čepa | bela/narandžasta |
| Materijal cevi | polipropilen (PP) |
| Materijal klipa | polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Materijal drške klipa | polistiren (PS) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija proizvoda | in vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikat | CE – samoproglašena izjava proizvođača |
| Standard čistoće | sterilan |
| Sterilizacija | elektronsko zračenje |
| Serijska proizvodnja | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 500 |
| Vrsta najmanjeg podpakovanja | pakovanje |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 50 |
| Komada po spoljašnjem pakovanju | 500 |
| Komada po paleti | 56000 |
| Dubina kutije | 145 mm |
| Širina kutije | 108 mm |
| Visina kutije | 63 mm |
| Dubina transportne kutije | 333 mm |
| Širina transportne kutije | 303 mm |
| Visina transportne kutije | 125 mm |
| Zapremina transportne kutije | 0.0126 m³ |
| Težina proizvoda | 0.0043 kg |
| Težina transportne kutije | 2.69 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917247221 |
| EAN transportne kutije | 4038917247214 |

S-Monovette® sigurnosna igla, igla (ØxD): 20G x 1 1/2“, boja kodiranja: žuta, 1 kom/blister, sterilna, bez pirogena/endotoksina, 50 kom/kutija

Tempus1800® Quantit SL ispunjava potrebu za automatskim utovarom i transportom malih uzoraka ka jednoj destinaciji, čime se pojednostavljuje tok rada…

Microvette® 200 Serum CAT, za prikupljanje kapilarne krvi, aktivator koagulacije, crveni čep, ravno dno