
S-Monovette® Serum Gel CAT, 9 ml, braon poklopac, (D x Ø): 92 x 16 mm, sa papirnom etiketom
S-Monovette® Serum Gel CAT, priprema: Aktivator koagulacije/gel, 9 ml, membranski navojni poklopac, braon čep, kod boje EU/ISO, bez čepa: 92…
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Venska krv / S-Monovette® EDTA K3E, 1,2 ml, ljubičasti poklopac, (D x Ø): 66 x 8 mm, sa plastičnom etiketom
S-Monovette® EDTA K3E, priprema: K3 EDTA, 1.2 ml, sa kuglicom za mešanje, membranski navojni poklopac, ljubičasti čep, kod boje ISO, bez čepa: 66 x 8 mm, sa plastičnom etiketom, etiketa/štampa: bela/ljubičasta, 50 kom/komplet, sterilno
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Vrsta uzorkovanja | vensko |
| Vrsta pripreme | K3 EDTA |
| Koncentracija pripreme | 1.6 mg/ml krvi |
| Kod boje | ISO |
| Etiketa/Štampa | sa plastičnom etiketom |
| Boja štampe/etikete | bela/ljubičasta |
| Skala | da |
| Poklopac | membranski navojni poklopac |
| Tip zatvaranja | navojni poklopac |
| Hermetičnost | da |
| Povezivanje | membranski navojni poklopac |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina uzorka | 1.2 ml |
| Spoljašnji prečnik poklopca | 13 mm |
| Prečnik | 8 mm |
| Dužina sa poklopcem | 82 mm |
| Dužina bez poklopca | 66 mm |
| Dužina sa poklopcem i klipom | 103 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Boja proizvoda | transparentna |
| Materijal zatvarača | Polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Boja poklopca | ljubičasta |
| Materijal membrane | guma |
| Materijal cevi | Polipropilen (PP) |
| Materijal klipa | guma |
| Materijal drške klipa | Polistiren (PS) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Ispunjava zahteve | IATA, ADR |
| Kategorija proizvoda | In-vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikovan | CE – samoproglašenje proizvođača |
| Standard čistoće | sterilno |
| Sterilizacija | Elektronska iradijacija |
| Serijski proizvod | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 500 |
| Tip najmanjeg pakovanja | kutija |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 50 |
| Komada po spoljnjem pakovanju | 500 |
| Komada po paleti | 56000 |
| Dubina kutije | 145 mm |
| Širina kutije | 108 mm |
| Visina kutije | 63 mm |
| Dubina pakovanja | 333 mm |
| Širina pakovanja | 303 mm |
| Visina pakovanja | 125 mm |
| Zapremina pakovanja | 0.0126 m³ |
| Težina proizvoda | 0.0033 kg |
| Težina pakovanja | 2.18 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917322737 |
| EAN kutije | 4038917322720 |

S-Monovette® Serum Gel CAT, priprema: Aktivator koagulacije/gel, 9 ml, membranski navojni poklopac, braon čep, kod boje EU/ISO, bez čepa: 92…

Blood Gas Monovette®, priprema: litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom, nominalna zapremina: 2 ml, čep bela/narandžasta, etiketa/štampa: providna/narandžasta, priključak: Luer (muški),…

Microvette® 200 Fluoride/heparin FH, za kapilarno uzorkovanje, fluorid + heparin, sivi čep, ravno dno