
ESR stalak, pogodan za S-Monovette®
Stalak za ESR, pogodan za S-Monovette®, sa zadnjom pločom
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Sedimentacija krvi / ESR stalak, pogodan za S-Sedivette®, 10 mernih mesta
Stalak za ESR, pogodan za S-Sedivette®, 10 pozicija
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Pogodno za | S-Sedivette® |
| Broj pozicija | 10 |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Napomena | Dimenzije nisu eksplicitno navedene |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Materijal proizvoda | Polipropilen (PP) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija proizvoda | In-vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikovan | CE – samoproglašenje proizvođača |
| Serijski proizvod | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 1 |
| Tip najmanjeg pakovanja | kutija |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 1 |
| Komada po spoljnjem pakovanju | 16 |
| Komada po paleti | 320 |
| Dubina kutije | 73 mm |
| Širina kutije | 73 mm |
| Visina kutije | 211 mm |
| Dubina pakovanja | 598 mm |
| Širina pakovanja | 398 mm |
| Visina pakovanja | 350 mm |
| Zapremina pakovanja | 0.0833 m³ |
| Težina proizvoda | 0.6018 kg |
| Težina pakovanja | 11.75 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917085304 |
| EAN kutije | 4038917004008 |

Stalak za ESR, pogodan za S-Monovette®, sa zadnjom pločom

Urine Monovette®, nominalna zapremina: 10 ml, bez pripreme, cev za urin, (LxØ): 102 x 15 mm, transparentna, sa skalom, materijal:…

S-Monovette® sigurnosna igla, igla (ØxD): 21G x 1 1/2“, boja kodiranja: zelena, 1 kom/blister, sterilna, bez pirogena/endotoksina, 50 kom/kutija