
S-Monovette® sigurnosna igla, 21G x 1 1/2“, zelena, 1 kom/blister
S-Monovette® sigurnosna igla, igla (ØxD): 21G x 1 1/2“, boja kodiranja: zelena, 1 kom/blister, sterilna, bez pirogena/endotoksina, 50 kom/kutija
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Kapilarna krv / Microvette® 200 EDTA K3E, 200 µl, cap violet, flat base
Microvette® 200 EDTA K3E, za kapilarno uzorkovanje, K3 EDTA, ljubičasti čep, ravno dno
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Vrsta uzorkovanja | kapilarno |
| Vrsta pripreme | K3 EDTA |
| Oznaka boje | ISO |
| Oznaka / Štampa | sa štampom |
| Boja štampe / etikete | ljubičasta |
| Čep | čep |
| Namena | prikupljanje kapilarne krvi |
| Oblik dna | ravno dno |
| Oblik unutrašnje cevi | cilindričan |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina uzorka | 200 µl |
| Prečnik | 10.8 mm |
| Dužina sa čepom | 47.6 mm |
| Dužina bez čepa | 46.6 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Materijal proizvoda | Polipropilen (PP) |
| Boja proizvoda | proziran |
| Materijal čepa | Polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Boja čepa | ljubičasta |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija proizvoda | In-vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikovan | CE – samoproglašenje proizvođača |
| Serijski proizvod | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 1000 |
| Tip najmanjeg pakovanja | kutija |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 100 |
| Komada po spoljnjem pakovanju | 1000 |
| Komada po paleti | 121000 |
| Dubina kutije | 139 mm |
| Širina kutije | 108 mm |
| Visina kutije | 66 mm |
| Dubina pakovanja | 338 mm |
| Širina pakovanja | 230 mm |
| Visina pakovanja | 160 mm |
| Zapremina pakovanja | 0.0124 m³ |
| Težina proizvoda | 0.0028 kg |
| Težina pakovanja | 3.27 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917127523 |
| EAN kutije | 4038917070393 |

S-Monovette® sigurnosna igla, igla (ØxD): 21G x 1 1/2“, boja kodiranja: zelena, 1 kom/blister, sterilna, bez pirogena/endotoksina, 50 kom/kutija

S-Monovette® EDTA K3E, priprema: K3 EDTA, 1.2 ml, sa kuglicom za mešanje, membranski navojni poklopac, ljubičasti čep, kod boje ISO,…

HENm* je kompaktan uređaj za etiketiranje epruveta, koji automatski obavlja etiketiranje S-Monovette epruveta pre uzimanja krvi, kao stoni uređaj. Na…