
Urine Monovette®, 10 ml, žuti poklopac, (D x Ø): 102 x 15 mm, 1 komad/blister pakovanje
Urine Monovette®, nominalna zapremina: 10 ml, bez pripreme, cev za urin, (LxØ): 102 x 15 mm, transparentna, sa skalom, materijal:…
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Venska krv / Iglice i adapteri / Višenamenski adapter, Luer
Multi-adapter, Luer priključak, za S-Monovette®, 1 kom/blister, 100 kom/pakovanje, sterilan, nepirogen, bez endotoksina.
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Dizajn | Luer |
| Pogodno za | S-Monovette® |
| Priključak | Luer |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Dužina proizvoda | 37 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Materijal proizvoda | polietilen tereftalat (PET) |
| Boja proizvoda | poluprovidna |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija proizvoda | in vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikat | CE – samoproglašena izjava proizvođača |
| Standard čistoće | sterilan, nepirogen, bez endotoksina |
| Sterilizacija | gama zračenje |
| Bez pirogena | da |
| Serijska proizvodnja | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 1000 |
| Vrsta najmanjeg podpakovanja | blister |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 100 |
| Komada po spoljašnjem pakovanju | 1000 |
| Komada po paleti | 80000 |
| Dubina kutije | 268 mm |
| Širina kutije | 81 mm |
| Visina kutije | 71 mm |
| Dubina transportne kutije | 373 mm |
| Širina transportne kutije | 287 mm |
| Visina transportne kutije | 172 mm |
| Zapremina transportne kutije | 0.0184 m³ |
| Težina proizvoda | 0.0014 kg |
| Težina transportne kutije | 2.34 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917085793 |
| EAN transportne kutije | 4038917004428 |

Urine Monovette®, nominalna zapremina: 10 ml, bez pripreme, cev za urin, (LxØ): 102 x 15 mm, transparentna, sa skalom, materijal:…

Microvette® 200 Fluoride/heparin FH, za kapilarno uzorkovanje, fluorid + heparin, sivi čep, ravno dno

Microvette® 100 Serum CAT, za prikupljanje kapilarne krvi, sa aktivatorom koagulacije, crveni čep, ravno dno