
Višenamenski adapter, Luer
Multi-adapter, Luer priključak, za S-Monovette®, 1 kom/blister, 100 kom/pakovanje, sterilan, nepirogen, bez endotoksina.
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Venska krv / Iglice i adapteri / Višenamenski adapter, Luer
Multi-adapter, Luer priključak, za S-Monovette®, 1 kom/blister, 100 kom/pakovanje, sterilan, nepirogen, bez endotoksina.
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Dizajn | Luer |
| Pogodno za | S-Monovette® |
| Priključak | Luer |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Dužina proizvoda | 37 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Materijal proizvoda | polietilen tereftalat (PET) |
| Boja proizvoda | poluprovidna |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija proizvoda | in vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikat | CE – samoproglašena izjava proizvođača |
| Standard čistoće | sterilan, nepirogen, bez endotoksina |
| Sterilizacija | gama zračenje |
| Bez pirogena | da |
| Serijska proizvodnja | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 1000 |
| Vrsta najmanjeg podpakovanja | blister |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 100 |
| Komada po spoljašnjem pakovanju | 1000 |
| Komada po paleti | 80000 |
| Dubina kutije | 268 mm |
| Širina kutije | 81 mm |
| Visina kutije | 71 mm |
| Dubina transportne kutije | 373 mm |
| Širina transportne kutije | 287 mm |
| Visina transportne kutije | 172 mm |
| Zapremina transportne kutije | 0.0184 m³ |
| Težina proizvoda | 0.0014 kg |
| Težina transportne kutije | 2.34 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917085793 |
| EAN transportne kutije | 4038917004428 |

Multi-adapter, Luer priključak, za S-Monovette®, 1 kom/blister, 100 kom/pakovanje, sterilan, nepirogen, bez endotoksina.

Stalak za ESR, pogodan za S-Monovette®, bez zadnje ploče

Mikro igla, za uzimanje veoma male količine krvi, igla (ØxD): 25G x 3/4“, boja kodiranja: narandžasta, 1 kom/blister, sterilna, bez…