
ESR stalak, pogodan za Microvette®, 10 mernih mesta
Stalak za ESR, pogodan za Microvette®, 10 pozicija
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Gasovi u krvi / Blood Gas Monovette®, litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom, 2 ml, čep bela/narandžasta, priključak: Luer (muški)
Blood Gas Monovette®, priprema: litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom, nominalna zapremina: 2 ml, čep bela/narandžasta, etiketa/štampa: providna/narandžasta, priključak: Luer (muški), (D x Ø) bez čepa: 66 x 11 mm, sa ugrađenim ventilatorom, 1 komad/blister, sterilno, 100 komada/kutija
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Vrsta uzorkovanja | arterijsko i vensko |
| Vrsta pripreme | litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom |
| Koncentracija pripreme | 50 IJ/ml krvi |
| Etiketa / Štampa | sa plastičnom etiketom |
| Boja štampe/etikete | providna/narandžasta |
| Oznaka merenja | oznaka za punjenje |
| Dizajn | ugrađen ventilator |
| Primena | analiza gasova u krvi |
| Priključak | Luer (muški) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina uzorka | 2 ml |
| Prečnik | 11 mm |
| Dužina sa čepom | 82 mm |
| Dužina bez čepa | 66 mm |
| Dužina sa čepom i klipom | 100 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Boja proizvoda | providna |
| Materijal zatvarača | polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Boja čepa | bela/narandžasta |
| Materijal cevi | polipropilen (PP) |
| Materijal klipa | polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Materijal potiska klipa | polistiren (PS) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija proizvoda | in-vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikat | CE – proizvođačka samodeklaracija |
| Standard čistoće | sterilno |
| Sterilizacija | elektronsko zračenje |
| Serijski označeno | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za narudžbinu | 500 |
| Vrsta najmanjeg podpakovanja | blister |
| Komada / unutrašnja kutija | 100 |
| Komada / spoljna kutija | 500 |
| Komada / paleta | 18000 |
| Dubina kutije | 351 mm |
| Širina kutije | 111 mm |
| Visina kutije | 171 mm |
| Dubina spoljne kutije | 578 mm |
| Širina spoljne kutije | 368 mm |
| Visina spoljne kutije | 195 mm |
| Zapremina kutije | 0.0415 cbm |
| Težina proizvoda | 0.0046 kg |
| Težina kutije | 3.66 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917125970 |
| EAN spoljne kutije | 4038917075701 |

Stalak za ESR, pogodan za Microvette®, 10 pozicija

Microvette® 100 Lithium heparin LH, za prikupljanje kapilarne krvi, litijum heparin, zeleni čep, ravno dno

Urine Monovette®, Borna kiselina, nominalna zapremina: 10 ml, cev za urin, (LxØ): 102 x 15 mm, transparentna, materijal: PP, Luer…