
S-Monovette® Citrat 9NC 0.106 mol/l 3.2%, 10 ml, zeleni čep, (D x Ø): 92 x 16 mm, sa papirnom etiketom
S-Monovette® Citrate 9NC, priprema: Citrat 9NC, 10 ml, membranski navojni poklopac, zeleni čep, kod boje EU, bez čepa: 92 x…
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Urin / Urine Monovette®, borna kiselina, 3,2 ml, zeleni poklopac, (D x Ø): 75 x 13 mm, 1 komad/blister pakovanje
Urine Monovette®, Borna kiselina, nominalna zapremina: 3,2 ml, cev za urin, (LxØ): 75 x 13 mm, transparentna, sa oznakama za punjenje, materijal: PP, Luer navojni poklopac, zeleni čep, sa vrhom za sakupljanje, sa papirnom etiketom, sterilno, 1 kom/blister
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Vrsta uzorkovanja | Aspiracija |
| Vrsta pripreme | Borna kiselina |
| Etiketa/Štampa | sa papirnom etiketom |
| Boja štampe/etikete | zelena |
| Skala | oznake za punjenje |
| Poklopac | Luer navojni poklopac |
| Tip zatvaranja | navojni poklopac |
| Zaštita od svetlosti | ne |
| Primena | Cev za urin |
| Oblik osnove | okrugla baza |
| Radni volumen | 3,2 ml |
| Preporučena centrifugacija | 400 x g |
| Vreme centrifugacije | 5 minuta |
| Povezivanje | Luer (m) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina uzorka | 3,2 ml |
| Prečnik | 13 mm |
| Dužina sa poklopcem | 90 mm |
| Dužina bez poklopca | 75 mm |
| Dužina sa poklopcem i klipom | 109 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Materijal proizvoda | Polipropilen (PP) |
| Boja proizvoda | transparentna |
| Materijal zatvarača | Polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Boja poklopca | zelena |
| Materijal cevi | Polipropilen (PP) |
| Materijal klipa | Polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Materijal drške klipa | Polistiren (PS) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Ispunjava zahteve | IATA, ADR |
| Kategorija proizvoda | In-vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikovan | CE – samoproglašenje proizvođača |
| Standard čistoće | sterilno |
| Sterilizacija | Elektronska iradijacija |
| Bezbednosni list | da |
| Serijski proizvod | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 500 |
| Tip najmanjeg pakovanja | blister |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 100 |
| Komada po spoljnjem pakovanju | 500 |
| Komada po paleti | 13500 |
| Dubina kutije | 351 mm |
| Širina kutije | 151 mm |
| Visina kutije | 171 mm |
| Dubina pakovanja | 778 mm |
| Širina pakovanja | 368 mm |
| Visina pakovanja | 195 mm |
| Zapremina pakovanja | 0.0558 m³ |
| Težina proizvoda | 0.0046 kg |
| Težina pakovanja | 4.02 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917983143 |
| EAN kutije | 4038917983150 |

S-Monovette® Citrate 9NC, priprema: Citrat 9NC, 10 ml, membranski navojni poklopac, zeleni čep, kod boje EU, bez čepa: 92 x…

S-Monovette® Serum Gel CAT, priprema: Aktivator koagulacije/gel, 1.1 ml, membranski navojni poklopac, braon čep, kod boje EU/ISO, bez čepa: 66…

Multi-adapter, Luer priključak, za S-Monovette®, 1 kom/blister, 100 kom/pakovanje, sterilan, nepirogen, bez endotoksina.