
SAHARA-III 230 V
SAHARA-III 230 V, za odmrzavanje i zagrevanje krvnih proizvoda u plastičnim kesama pre transfuzije, maks. kapacitet: 3 kese za skladištenje,…
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Sedimentacija krvi / ESR pipeta
ESR pipeta sa umetnutim klipom
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Napomena | Sa umetnutim klipom |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Napomena | Nema dodatnih informacija o dimenzijama |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Napomena | Nema informacija o materijalima i bojama |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija proizvoda | In-vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikovan | CE – samoproglašenje proizvođača |
| Serijski proizvod | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 1000 |
| Tip najmanjeg pakovanja | kutija |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 100 |
| Komada po spoljnjem pakovanju | 1000 |
| Komada po paleti | 42000 |
| Dubina kutije | 233 mm |
| Širina kutije | 164 mm |
| Visina kutije | 76 mm |
| Dubina pakovanja | 388 mm |
| Širina pakovanja | 338 mm |
| Visina pakovanja | 250 mm |
| Zapremina pakovanja | 0.0328 m³ |
| Težina proizvoda | 0.0076 kg |
| Težina pakovanja | 8.61 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917088138 |
| EAN kutije | 4038917006231 |

SAHARA-III 230 V, za odmrzavanje i zagrevanje krvnih proizvoda u plastičnim kesama pre transfuzije, maks. kapacitet: 3 kese za skladištenje,…

Univerzalni adapter za hemokulturu, za boce sa širokim ili uskim grlom, sa montiranim adapterom sa membranom, priključak: boca za hemokulturu,…

S-Monovette® EDTA K3E, priprema: K3 EDTA, 1.2 ml, sa kuglicom za mešanje, membranski navojni poklopac, ljubičasti čep, kod boje ISO,…