
S-Monovette® Serum Gel CAT, 1,1 ml, braon poklopac, (D x Ø): 66 x 8 mm, sa plastičnom etiketom
S-Monovette® Serum Gel CAT, priprema: Aktivator koagulacije/gel, 1.1 ml, membranski navojni poklopac, braon čep, kod boje EU/ISO, bez čepa: 66…
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Venska krv / S-Monovette® Fluoride/EDTA FE, 2.6 ml, sivi poklopac, (D x Ø): 65 x 13 mm, sa papirnom etiketom
S-Monovette® Fluoride/EDTA FE, priprema: Fluorid + EDTA, 2.6 ml, membranski navojni poklopac, sivi čep, kod boje ISO, bez čepa: 65 x 13 mm, sa papirnom etiketom, etiketa/štampa: siva, 50 kom/komplet, sterilno
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Vrsta uzorkovanja | vensko |
| Vrsta pripreme | Fluorid + EDTA |
| Koncentracija pripreme | 1.0 mg/ml krvi + 1.2 mg/ml krvi |
| Kod boje | ISO |
| Etiketa/Štampa | sa papirnom etiketom |
| Boja štampe/etikete | siva |
| Skala | oznaka za punjenje |
| Poklopac | membranski navojni poklopac |
| Tip zatvaranja | navojni poklopac |
| Preporučena centrifugacija | 2000 x g |
| Temperatura centrifugacije | 20 °C |
| Vreme centrifugacije | 10 minuta |
| Hermetičnost | da |
| Povezivanje | membranski navojni poklopac |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina uzorka | 2.6 ml |
| Spoljašnji prečnik poklopca | 16 mm |
| Prečnik | 13 mm |
| Dužina sa poklopcem | 81 mm |
| Dužina bez poklopca | 65 mm |
| Dužina sa poklopcem i klipom | 102 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Boja proizvoda | transparentna |
| Materijal zatvarača | Polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Boja poklopca | siva |
| Materijal membrane | guma |
| Materijal cevi | Polipropilen (PP) |
| Materijal klipa | Polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Materijal drške klipa | Polistiren (PS) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Ispunjava zahteve | IATA, ADR |
| Kategorija proizvoda | In-vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikovan | CE – samoproglašenje proizvođača |
| Standard čistoće | sterilno |
| Sterilizacija | Elektronska iradijacija |
| Serijski proizvod | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 500 |
| Tip najmanjeg pakovanja | kutija |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 50 |
| Komada po spoljnjem pakovanju | 500 |
| Komada po paleti | 42000 |
| Dubina kutije | 171 mm |
| Širina kutije | 105 mm |
| Visina kutije | 73 mm |
| Dubina pakovanja | 388 mm |
| Širina pakovanja | 358 mm |
| Visina pakovanja | 125 mm |
| Zapremina pakovanja | 0.0174 m³ |
| Težina proizvoda | 0.004 kg |
| Težina pakovanja | 2.71 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917134217 |
| EAN kutije | 4038917025522 |

S-Monovette® Serum Gel CAT, priprema: Aktivator koagulacije/gel, 1.1 ml, membranski navojni poklopac, braon čep, kod boje EU/ISO, bez čepa: 66…

Stalak za ESR, pogodan za S-Monovette®, bez zadnje ploče

Multi-adapter, Luer lock priključak, za S-Monovette®, 1 kom/blister, 100 kom/pakovanje, sterilan, nepirogen, bez endotoksina.