
Tempus1800® Vita
Tempus1800® Vita stanica za slanje omogućava jednostavno slanje malih kliničkih uzoraka direktno u laboratoriju kao transport jedne epruvete, koja bezbedno…
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Venska krv / Iglice i adapteri / Adapter za hemokulturu sa dugim vratom, za boce sa uskim grlom, sa zavrtnim čepom i membranom (montiran)
Adapter za hemokulturu sa dugim vratom, za boce sa uskim grlom, sa montiranim zavrtnim čepom i membranom, priključak: boca za hemokulturu, za upotrebu sa (Safety) Multifly® iglom, 1 kom/blister, 50 kom/pakovanje, sterilan, nepirogen i bez endotoksina.
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Dizajn | zavrtni čep sa membranom (montiran) |
| Pogodno za | upotrebu sa (Safety) Multifly® iglom |
| Priključak | boca za hemokulturu |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Prečnik otvora | 19 mm |
| Dužina proizvoda | 74 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Materijal proizvoda | polipropilen (PP) |
| Boja proizvoda | providna |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija proizvoda | in vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikat | CE – samoproglašena izjava proizvođača |
| Standard čistoće | sterilan, nepirogen, bez endotoksina |
| Sterilizacija | elektronsko zračenje |
| Serijska proizvodnja | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 250 |
| Vrsta najmanjeg podpakovanja | blister |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 50 |
| Komada po spoljašnjem pakovanju | 250 |
| Komada po paleti | 9000 |
| Dubina kutije | 350 mm |
| Širina kutije | 110 mm |
| Visina kutije | 170 mm |
| Dubina transportne kutije | 578 mm |
| Širina transportne kutije | 368 mm |
| Visina transportne kutije | 195 mm |
| Zapremina transportne kutije | 0.0415 m³ |
| Težina proizvoda | 0.0041 kg |
| Težina transportne kutije | 2.14 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917364188 |
| EAN transportne kutije | 4038917364171 |

Tempus1800® Vita stanica za slanje omogućava jednostavno slanje malih kliničkih uzoraka direktno u laboratoriju kao transport jedne epruvete, koja bezbedno…

Urine Monovette®, Borna kiselina, nominalna zapremina: 10 ml, cev za urin, (LxØ): 102 x 15 mm, transparentna, materijal: PP, Luer…

S-Monovette® GlucoEXACT FC, priprema: Citrat/fluorid/EDTA, 3.1 ml, membranski navojni poklopac, sivi čep, kod boje EU/ISO, bez čepa: 75 x 13…