
Sarstedt HSS with Tempus1800® Fero
Modularni dizajn HSS (High Speed Sorter) sistema kompanije SARSTEDT omogućava vam da kreirate rešenje koje je precizno prilagođeno vašim potrebama.
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Gasovi u krvi / Blood Gas Monovette®, litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom, 2 ml, čep bela/narandžasta, priključak: Luer (muški)
Blood Gas Monovette®, priprema: litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom, nominalna zapremina: 2 ml, čep bela/narandžasta, etiketa/štampa: providna/narandžasta, priključak: Luer (muški), (D x Ø) bez čepa: 66 x 11 mm, 50 komada/kutija, sterilno, 50 komada/kutija
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Vrsta uzorkovanja | arterijsko i vensko |
| Vrsta pripreme | litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom |
| Koncentracija pripreme | 50 IJ/ml krvi |
| Etiketa / Štampa | sa plastičnom etiketom |
| Boja štampe/etikete | providna/narandžasta |
| Oznaka merenja | oznaka za punjenje |
| Primena | analiza gasova u krvi |
| Priključak | Luer (muški) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina uzorka | 2 ml |
| Prečnik | 11 mm |
| Dužina sa čepom | 82 mm |
| Dužina bez čepa | 66 mm |
| Dužina sa čepom i klipom | 100 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Boja proizvoda | providna |
| Materijal zatvarača | polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Boja čepa | bela/narandžasta |
| Materijal cevi | polipropilen (PP) |
| Materijal klipa | polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Materijal potiska klipa | polistiren (PS) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija proizvoda | in-vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikat | CE – proizvođačka samodeklaracija |
| Standard čistoće | sterilno |
| Sterilizacija | elektronsko zračenje |
| Serijski označeno | da |

Modularni dizajn HSS (High Speed Sorter) sistema kompanije SARSTEDT omogućava vam da kreirate rešenje koje je precizno prilagođeno vašim potrebama.

Blood Gas Monovette®, litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom, nominalni volumen: 1 ml, čep beli/narandžasti, etiketa/štampa: providna/narandžasta, priključak: Luer (muški), dimenzije…

Urine Monovette®, Z, bez pripreme, cev za urin, (LxØ): 92 x 15 mm, transparentna, sa skalom, Luer navojni poklopac, žuti…