
Adapter za hemokulturu sa dugim vratom, za boce sa uskim grlom, sa zavrtnim čepom i membranom (montiran)
Adapter za hemokulturu sa dugim vratom, za boce sa uskim grlom, sa montiranim zavrtnim čepom i membranom, priključak: boca za…
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Venska krv / S-Monovette® CPDA, 5,7 ml, žuti poklopac, (D x Ø): 90 x 13 mm, sa papirnom etiketom
S-Monovette® CPDA, priprema: CPDA stabilizator, 5.7 ml, membranski navojni poklopac, žuti čep, kod boje ISO, bez čepa: 90 x 13 mm, sa papirnom etiketom, etiketa/štampa: žuta/crna, 50 kom/komplet, sterilno
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Vrsta uzorkovanja | vensko |
| Vrsta pripreme | CPDA stabilizator |
| Kod boje | ISO |
| Etiketa/Štampa | sa papirnom etiketom |
| Boja štampe/etikete | žuta/crna |
| Skala | oznaka za punjenje |
| Poklopac | membranski navojni poklopac |
| Tip zatvaranja | navojni poklopac |
| Hermetičnost | da |
| Povezivanje | membranski navojni poklopac |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina uzorka | 5.7 ml |
| Spoljašnji prečnik poklopca | 16 mm |
| Prečnik | 13 mm |
| Dužina sa poklopcem | 106 mm |
| Dužina bez poklopca | 90 mm |
| Dužina sa poklopcem i klipom | 127 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Boja proizvoda | transparentna |
| Materijal zatvarača | Polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Boja poklopca | žuta |
| Materijal membrane | guma |
| Materijal cevi | Polipropilen (PP) |
| Materijal klipa | Polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Materijal drške klipa | Polistiren (PS) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Ispunjava zahteve | IATA, ADR |
| Kategorija proizvoda | In-vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikovan | CE – samoproglašenje proizvođača |
| Standard čistoće | sterilno |
| Sterilizacija | Elektronska iradijacija |
| Serijski proizvod | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 500 |
| Tip najmanjeg pakovanja | kutija |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 50 |
| Komada po spoljnjem pakovanju | 500 |
| Komada po paleti | 36000 |
| Dubina kutije | 171 mm |
| Širina kutije | 130 mm |
| Visina kutije | 73 mm |
| Dubina pakovanja | 388 mm |
| Širina pakovanja | 358 mm |
| Visina pakovanja | 150 mm |
| Zapremina pakovanja | 0.0208 m³ |
| Težina proizvoda | 0.0055 kg |
| Težina pakovanja | 3.52 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917134774 |
| EAN kutije | 4038917025959 |

Adapter za hemokulturu sa dugim vratom, za boce sa uskim grlom, sa montiranim zavrtnim čepom i membranom, priključak: boca za…

S-Monovette® CPDA, priprema: CPDA stabilizator, 5.7 ml, membranski navojni poklopac, žuti čep, kod boje ISO, bez čepa: 90 x 13…

Safety-Multifly® igla, igla (ØxD): 21G x 3/4“, boja kodiranja: zelena, dužina cevi: 200 mm, sa Multi-adapterom, bez DEHP-a, 1 kom/blister,…