
Višenamenski adapter, Luer
Multi-adapter, Luer priključak, za S-Monovette®, 1 kom/blister, 100 kom/pakovanje, sterilan, nepirogen, bez endotoksina.
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Sedimentacija krvi / S-Sedivette®, citrat, 4NC, 3,5 ml, crni poklopac, (D x Ø): 130 x 8 mm, sa papirnom etiketom
S-Sedivette®, sedimentacija krvi, priprema: Trinatrijum-citrat/citratni pufer, 3.5 ml, crni čep, kod boje ISO, sa papirnom etiketom, etiketa/štampa: crna, sterilno, 50 kom/komplet
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Vrsta uzorkovanja | vensko |
| Vrsta pripreme | Trinatrijum-citrat/citratni pufer |
| Koncentracija pripreme | 0.105 mol/l pH 5.5 |
| Kod boje | ISO |
| Etiketa/Štampa | sa papirnom etiketom |
| Boja štampe/etikete | crna |
| Skala | ne |
| Poklopac | membranski navojni poklopac |
| Tip zatvaranja | navojni poklopac |
| Primena | sedimentacija krvi |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina uzorka | 3.5 ml |
| Prečnik | 8 mm |
| Dužina sa poklopcem | 146 mm |
| Dužina bez poklopca | 130 mm |
| Dužina sa poklopcem i klipom | 167 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Boja proizvoda | transparentna |
| Materijal zatvarača | Polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Boja poklopca | crna |
| Materijal membrane | guma |
| Materijal cevi | Polipropilen (PP) |
| Materijal klipa | Polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Materijal drške klipa | Polistiren (PS) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Ispunjava zahteve | IATA, ADR |
| Kategorija proizvoda | In-vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikovan | CE – samoproglašenje proizvođača |
| Standard čistoće | sterilno |
| Sterilizacija | Elektronska iradijacija |
| Serijski proizvod | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 500 |
| Tip najmanjeg pakovanja | kutija |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 50 |
| Komada po spoljnjem pakovanju | 500 |
| Komada po paleti | 36000 |
| Dubina kutije | 143 mm |
| Širina kutije | 171 mm |
| Visina kutije | 63 mm |
| Dubina pakovanja | 333 mm |
| Širina pakovanja | 303 mm |
| Visina pakovanja | 190 mm |
| Zapremina pakovanja | 0.0192 m³ |
| Težina proizvoda | 0.0052 kg |
| Težina pakovanja | 3.29 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917133128 |
| EAN kutije | 4038917024716 |

Multi-adapter, Luer priključak, za S-Monovette®, 1 kom/blister, 100 kom/pakovanje, sterilan, nepirogen, bez endotoksina.

Tempus1800® Solus se može integrisati kao deo šireg automatizovanog rešenja u prijemu uzoraka. Sistem se koristi za redistribuciju uzoraka nakon…

S-Monovette® Serum Gel CAT, priprema: Aktivator koagulacije/gel, 1.1 ml, membranski navojni poklopac, braon čep, kod boje EU/ISO, bez čepa: 66…