
Urine Monovette®, borna kiselina, 10 ml, zeleni poklopac, (D x Ø): 102 x 15 mm, 1 komad/blister pakovanje
Urine Monovette®, Borna kiselina, nominalna zapremina: 10 ml, cev za urin, (LxØ): 102 x 15 mm, transparentna, materijal: PP, Luer…
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Urin / Urine Monovette®, 8,5 ml, žuti poklopac, (D x Ø): 92 x 15 mm, 1 komad/blister pakovanje
Urine Monovette®, nominalna zapremina: 8,5 ml, bez pripreme, cev za urin, (LxØ): 92 x 15 mm, transparentna, sa skalom, materijal: PP, Luer navojni poklopac, žuti čep, sa vrhom za sakupljanje, sa plastičnom etiketom, sterilno, 1 kom/blister
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Vrsta uzorkovanja | Aspiracija |
| Vrsta pripreme | bez pripreme |
| Etiketa/Štampa | sa plastičnom etiketom |
| Boja štampe/etikete | transparentna/žuta |
| Skala | da |
| Poklopac | Luer navojni poklopac |
| Tip zatvaranja | navojni poklopac |
| Zaštita od svetlosti | ne |
| Primena | Cev za urin |
| Oblik osnove | okrugla baza |
| Radni volumen | 8,5 ml |
| Preporučena centrifugacija | 400 x g |
| Vreme centrifugacije | 5 minuta |
| Povezivanje | Luer (m) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina uzorka | 8,5 ml |
| Prečnik | 15 mm |
| Dužina sa poklopcem | 106 mm |
| Dužina bez poklopca | 92 mm |
| Dužina sa poklopcem i klipom | 127 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Materijal proizvoda | Polipropilen (PP) |
| Boja proizvoda | transparentna |
| Materijal zatvarača | Polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Boja poklopca | žuta |
| Materijal cevi | Polipropilen (PP) |
| Materijal klipa | Polietilen visoke gustine (HD-PE) |
| Materijal drške klipa | Polistiren (PS) |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Ispunjava zahteve | IATA, ADR |
| Kategorija proizvoda | In-vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikovan | CE – samoproglašenje proizvođača |
| Standard čistoće | sterilno |
| Sterilizacija | Elektronska iradijacija |
| Bezbednosni list | ne |
| Serijski proizvod | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 500 |
| Tip najmanjeg pakovanja | blister |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 100 |
| Komada po spoljnjem pakovanju | 500 |
| Komada po paleti | 13500 |
| Dubina kutije | 351 mm |
| Širina kutije | 151 mm |
| Visina kutije | 171 mm |
| Dubina pakovanja | 778 mm |
| Širina pakovanja | 368 mm |
| Visina pakovanja | 195 mm |
| Zapremina pakovanja | 0.0558 m³ |
| Težina proizvoda | 0.0078 kg |
| Težina pakovanja | 5.5 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917279093 |
| EAN kutije | 4038917279086 |

Urine Monovette®, Borna kiselina, nominalna zapremina: 10 ml, cev za urin, (LxØ): 102 x 15 mm, transparentna, materijal: PP, Luer…

Blood Gas Monovette®, priprema: litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom, nominalna zapremina: 2 ml, čep bela/narandžasta, etiketa/štampa: providna/narandžasta, priključak: Luer (muški),…

Urine Monovette®, nominalna zapremina: 10 ml, bez pripreme, cev za urin, (LxØ): 102 x 15 mm, transparentna, sa skalom, materijal:…