
Mikro igla, 21G x 3/4“, zelena, 1 kom/blister
Mikro igla, za uzimanje veoma male količine krvi, igla (ØxD): 21G x 3/4“, boja kodiranja: zelena, 1 kom/blister, sterilna, bez…
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Sedimentacija krvi / ESR stalak, pogodan za S-Monovette®
Stalak za ESR, pogodan za S-Monovette®, bez zadnje ploče
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Dizajn | bez zadnje ploče |
| Pogodno za | S-Monovette® |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Napomena | Dimenzije nisu eksplicitno navedene |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Napomena | Materijal nije naveden |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija proizvoda | In-vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikovan | CE – samoproglašenje proizvođača |
| Serijski proizvod | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za porudžbinu | 1 |
| Komada po unutrašnjem pakovanju | 1 |
| Komada po spoljnjem pakovanju | 20 |
| Komada po paleti | 1560 |
| Dubina kutije | 310 mm |
| Širina kutije | 80 mm |
| Visina kutije | 40 mm |
| Dubina pakovanja | 430 mm |
| Širina pakovanja | 325 mm |
| Visina pakovanja | 130 mm |
| Zapremina pakovanja | 0.0182 m³ |
| Težina proizvoda | 1.167 kg |
| Težina pakovanja | 23.8 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917124935 |
| EAN kutije | 4038917019545 |

Mikro igla, za uzimanje veoma male količine krvi, igla (ØxD): 21G x 3/4“, boja kodiranja: zelena, 1 kom/blister, sterilna, bez…

Blood Gas Monovette®, priprema: litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom, nominalna zapremina: 2 ml, čep bela/narandžasta, etiketa/štampa: providna/narandžasta, priključak: Luer (muški),…

S-Monovette® sigurnosna igla, igla (ØxD): 21G x 1“, boja kodiranja: zelena, 1 kom/blister, sterilna, bez pirogena/endotoksina, 50 kom/kutija