
Mikro igla, 25G x 3/4“, narandžasta, 1 kom/blister
Mikro igla, za uzimanje veoma male količine krvi, igla (ØxD): 25G x 3/4“, boja kodiranja: narandžasta, 1 kom/blister, sterilna, bez…
Pocetna / Proizvodi / Dijagnostika / Kapilarna krv / Microvette® APT 500 EDTA K2E, 500 µl, cap violet, cap, round base
Microvette® APT 500 EDTA K2E, kapilarno uzorkovanje krvi, priprema: K2 EDTA, K2E, nominalni volumen: 500 µl, Ø: 13 mm, sa plastičnom etiketom, ljubičasti zatvarač sa membranom, okrugla baza, unutrašnji rezervoar: cilindričan, nije sterilno, 100 komada/kutija
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Tip uzorkovanja | kapilarno |
| Tip pripreme | K2 EDTA |
| Boja zatvarača | ISO |
| Etiketa/Štampa | sa plastičnom etiketom |
| Boja etikete | transparentna/ljubičasta |
| Zatvarač | zatvarač sa membranom |
| Tip zatvaranja | poklopac |
| Primena | kapilarno uzorkovanje krvi |
| Oblik baze | okrugla |
| Radni volumen | 250 µl – 500 µl |
| Oblik unutrašnje cevi | cilindričan |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina uzorka | 500 µl |
| Prečnik | 13 mm |
| Dužina bez poklopca | 75 mm |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Materijal proizvoda | Polipropilen (PP) |
| Boja proizvoda | transparentna |
| Materijal zatvarača | Polietilen (PE) |
| Boja zatvarača | ljubičasta |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Ispunjava zahteve | P 650, ADR |
| Kategorija proizvoda | In-vitro dijagnostika (IVD) |
| CE sertifikat | CE – izjava proizvođača |
| Standard čistoće | nije sterilno |
| Serijski označeno | da |
| Parametar | Vrednost |
|---|---|
| Minimalna količina za poručivanje | 500 |
| Tip najmanjeg pakovanja | kutija |
| Komada u unutrašnjoj kutiji | 100 |
| Komada u spoljnoj kutiji | 500 |
| Komada na paleti | 54000 |
| Dubina kutije | 166 mm |
| Širina kutije | 176 mm |
| Visina kutije | 68 mm |
| Dubina spolj. kutije | 358 mm |
| Širina spolj. kutije | 197 mm |
| Visina spolj. kutije | 186 mm |
| Zapremina spolj. kutije | 0.0131 m³ |
| Težina proizvoda | 0.006 kg |
| Težina spolj. kutije | 3.17 kg |
| EAN unutrašnje kutije | 4038917542982 |
| EAN spolj. kutije | 4038917542975 |

Mikro igla, za uzimanje veoma male količine krvi, igla (ØxD): 25G x 3/4“, boja kodiranja: narandžasta, 1 kom/blister, sterilna, bez…

Blood Gas Monovette®, priprema: litijum heparin sa uravnoteženim kalcijumom, nominalna zapremina: 2 ml, čep bela/narandžasta, etiketa/štampa: providna/narandžasta, priključak: Luer (muški),…

S-Monovette® Citrate 9NC, priprema: Citrat 9NC, 10 ml, membranski navojni poklopac, zeleni čep, kod boje EU, bez čepa: 92 x…